Říjen 2018

VIDEO: Answer the Web's Most Searched Questions

Neděle v 9:30 | ©DakotaJohnsonDaily |  Videa
Dakota a její kolega z filmu Bad Times at El Royale Jegg Bridges odpovídají na otázky, které jsou nejhledanější z internetu. Nejvíc mě asi dostalo, že si lidé myslí, že Dakota Johnson je ta stejná osoba jako Dakota Fanning, bože :D A pak jestli hrála ve Fifty Shades Freed :D No občas mají lidé opravdu zvláštní otázky ale díky tomu máme aspoň fajn video :)GALLERY: In Los Angeles & Malibu

Sobota v 10:50 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Jelikož už mám galerii tak pokud bude vícero candid fotek z jednoho dne, tak to dám do jednoho článku. Takový případ tu mám hned teď. 10. října si byla ráno Dakota zacvičit jógu v Los Angeles. Těmito fotkami vyvrátila spekulace o tom, že je těhotná :D Ve sportovním oblečení vypadá fakt super a druhé candids jsou z Malibu, kdy trávila čas s kamarádkou a daly s oběd v SoHo House.

GALLERY: In West Hollywood (9.10.)

Sobota v 10:45 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Dakota byla 9. října viděna v Západním Hollywoodu, kdy trávila čas se svým bráchou Jessem. Vypadá to, že se nějakou dobu neviděli protože podle fotek si hodně povídají a smějí a celkově jsou rádi, že mohou spolu trávit čas. Outfit se mi celkově moc líbí, docela i ta mašle, je to takový hezký retro :D

Candids » In West Hollywood (9.10.) » [x43]


VIDEO: Detector Lie Test

Sobota v 10:40 | ©DakotaJohnsonDaily |  Videa
Skvělé video od Vanity Fair, který posadil Dakotu na detektor lži a odpovídá na různé otázky. Nevjíc se mi líbí, jak se jí ptají, jestli by si chtěla zahrát ve filmu od Marvel a jestli ano, jaký by chtěla být hrdina a Dakota řekla Cat Woman a pak se dostali k tomu, že to je ale od DC. Pak ještě otázka, jestli ji na natáčení filmu Bad Times at El Royale rozptylovali svaly Chrise Hemswortha a řekla že ano :D No ani se nedivím :DGALLERY: Suspiria Movie Stills

Sobota v 10:35 | ©DakotaJohnsonDaily |  Gallery: Suspiria


Po nějaké době se objevily nové fotky z filmu Suspiria, kde Dakota hraje roli Susie. Tyhle na mě působí docela temně, až se k tomu dostanu, tak doplním i ty ostatní. Až film budek shlédnutí, tak určitě nebudu váhat :)

image host image host image host image host
Film Productions » Suspiria: Movie Stills [x4]


GALLERY: Outtake Elle Magazine

Sobota v 10:30 | ©DakotaJohnsonDaily |  Photoshoots 2018

V galerii se můžete podívat na dvě nové fotky pro magazín Elle, která nafotila Dakota letos. Jak už jsem jednou psala, tak fotky se mi moc líbí a doufám, že se časem ještě nějaké objeví :)

Photoshoots » Elle Magazine » [x2]


GALLERY: W Magazine (October)

9. října 2018 v 8:49 | ©DakotaJohnsonDaily |  Photoshoots 2018

Magazín W, který se na stánkách objevil už teď v říjnu obsahuje několikastránkový pohled na nový photoshoot a i článek, který se týká nového filmu Suspiria. Myslela jsem si, že ho přeložím ale po úvaze, kdy jsem si rozhovor přečetla v angličtině tak obsahoval věci, které jsem tu už překládala asi dvakrát, takže jsem od toho nakonec opustila. Scany jsou zatím v nízké kvalitě, zatím jen vyfocené asi telefonem ale aspoň něco. Některé fotky se mi líbí a některé ne, tak uvidíme, až budou v lepší kvalitě :)

Magazines » W Magazine (October) » [x9]


GALLERY: Elle Outtakes 2018

8. října 2018 v 14:06 | ©DakotaJohnsonDaily |  Photoshoots 2018

Čtyři nové fotky z letošního roku, kdy Dakota nafotila photoshoot pro magazín Elle. Moc se mi líbí, jak jsou do fotek zakomponovány květiny, stejně jako u kampaně Gucci Bloom. Nově, se v galerii podívejte na nové a časem tam doplním i ty starší. Pořád čekám na nějaké bomba fotky, abych si udělala nový layout :D

Photoshoots » 2018 ELLE PHOTOSHOOT [x4]


GALLERY: Suspiria Promotional & Poster

6. října 2018 v 13:50 | ©DakotaJohnsonDaily |  Gallery: Suspiria

Propagace filmu Suspiria už sice skončila ale nové fotky se objevují stále a tak tu mám dvě exkluzivní promo fotky, kde je Dakota v roli Susie. Jsem zvědavá, jestli se časem objeví i nějaké další :) Plus se objevil ještě jeden nový propagační plakát, kde je konečně i Dakota sama a musím říct, že jí to na fotce moc sluší :)

3cJIjEiR


GALLERY: At the Global Citizens Festival (29.9.)

4. října 2018 v 13:36 | ©DakotaJohnsonDaily |  Appearances 2018

Den předtím se byla Dakota jen podívat a další den, tedy 29. září už se účastnila jako čestný host a měla možnost vystoupit na pódiu a promluvit. Tato akce se mi velmi líbí a vím, že takové věci Dakota podporuje takže jsem moc ráda, že se toho účastnila. Na akci totiž poskytla své telefonní číslo, aby povzbudila lidi, kteří by s ní mohli sdílet příběhy o sexuálních útocích. ,,Chci pomáhat ženám, dívkám po celém světě. Řekněte mi svůj příběh. Toto je mé telefoní číslo [212-65-8806]. Chci, abys mi zavolala a chci, abys mi řekla svůj příběh do hlasové schránky. Nebo chci, abys mi poslala zprávu na dakota.johnson@globalcitizen.org a chci, abys mi řekla, co jsi prožila jako žena, dívka ve světě a jak jsi trpěla. Pokud nebudeme mluvit stejným jazykem, je to v pořádku, na to máme tým," řekla zkráceně Dakota. No není skvělá? Níže se můžete podívat na pár fotek z akce a pak dvě fotky s fanoušky a jendu fotku s hercem, Markem Ruffalem.

Mimo to, dnes Dakota slaví své 29. narozeniny, takže jí tímto článkem přeji všechno nejlepší k narozenínám, ať je šťastná, zdravá, spokojená, ať jí láska provází celým životem a také má mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě ♥ ♥ Doufám, že tu zvládnu oslavit i její třicáté narozeniny :)