Říjen 2018

GALLERY: At the Global Down Syndrome Foundation Event in Denver (20.10.)

28. října 2018 v 8:15 | ©DakotaJohnsonDaily |  Appearances 2018

Dakota patřila mezi celebrity, které se účastnili 10. ročníku módní přehlídky Be Beautiful Be Yourself, která se každý rok koná ve prospěch nadace Global Down Syndrom Foundation. Akce se konala v Denveru, v hotelu Downtown. Dakota se na akci dokonce obevila na pódiu a měla proslov, kde ji společnost dělal i herec Shia LaBeouf. Mám ráda, když se účastní takových akcí, které pomáhají a mimo jiné na akci vypadala skvěle, černý overal jí moc slušel :))
GALLERY: Leaving Earthbar in Los Angeles (18.10.)

27. října 2018 v 10:20 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Dakota se z Londýna vrátila do Los Angeles a hned ji paparazzi byli zase v patách, takže tu mám v galerii pár fotek, když odcházela z Earthbaru. Na sobě měla klasiku džíny a bílé tričko :)
GALLERY: At the Heathrow Airport

27. října 2018 v 10:06 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

V Londýně se Dakota moc dlouho nezdržela a tak tu mám paparazzi fotky, které zachycují její pohyb na letišti Heathrow v Londýně. Vypadala hezky, líbí se mi ty džíny a hlavně teda ten kabát - a botech se raději vyjadřovat nebudu, fakt je nemám ráda :D Dakota se vracela zpátky do Los Angeles :)GALLERY: Suspiria Movie Stills & Promo

27. října 2018 v 9:55 | ©DakotaJohnsonDaily |  Gallery: Suspiria

Do galerie jsem přidala nové fotografie z filmu Suspiria, tři nové stillsky a jedna nová promo fotka. Už jsem na film zvědavá, zanedlouho půjde do kin, tam se do něj nejspíš nedostanu ale až bude na netu tak se určitě hned podívám :))

Movies » Suspiria: Movie Stills » [x3]
OU9S3aHo
Movies » Suspiria: Promotional » [x1]


GALLERY: 'Suspiria' After Party in London

26. října 2018 v 10:02 | ©DakotaJohnsonDaily |  Appearances 2018

Po premiéře filmu Suspiria se Dakota účastnila také after párty, kam teda zvolila moc hezký modrý kostýmek a celkově se mi na této akci moc líbila. Na fotkách jí můžeme vidět s Miou Goth a pak s nějakým mužem, kterého ale neznám. V galerii najdete pár moc hezkých fotek :)GALLERY: BFI Film Festival in London

26. října 2018 v 9:50 | ©DakotaJohnsonDaily |  Appearances 2018

Dakota se společně s Tildou Swinton, Miou Goth a a režisérem Lucou Guadagninem účastnila premiéry filmu Suspiria v rámci slavného gala filmového festivalu BFI v Londýně. Hororový film 'Suspiria' bude mít premiéru v kinech 26. října a bude s omezeným přístupem. Na premiéře vypadala krásně, lesklé šaty od Gucciho se mi líbí, od stejné značky má i boty a šperky tentokrát od Cartiera. Můžete se podívat na fotky jak z červeného koberce tak i přímo z promítání filmu :)GALLERY: At the 'Suspiria' Special Screening at Barbican Centre

25. října 2018 v 8:33 | ©DakotaJohnsonDaily |  Appearances 2018

Myslela jsem si, že propagace 'Suspiria' je už u konce a tak bylo pro mě překvapním, že premiéra pokračuje i na londýnském filmovém festivalu. Než ale přejdu k samotné premiéře, tak tu mám pár fotek ze speciálního promítání v Barbican Center, které se konalo den předtím. Objevilo se pár skvělých fotek. Dakota zvolila černé šaty, které teda nejdou moc vidět, protože je překrývá velký šedý kostkovaný kabát. Ale docela jí to slušelo, líbí se mi ty botky :) Přidávám ještě dvě fotky s fanoušky, které se z toho dne objevily.

Others » With Fans » [x2]


GALLERY: At the The Academy Of Motion Pictures Arts and Sciences Women's Initiative Lunch

25. října 2018 v 8:20 | ©DakotaJohnsonDaily |  Appearances 2018

Dakota se 15. řjna zúčastnila Academy of Motion Pictures Arts and Sciences' Women's Initiative Lunch v hotelu Claridge's v Londýně. Akce se konala na podporu žen ve všech fázích jejich kariéry, zejména u nově vzniklých filmových tvůrců Academy Gold. Dakota má na sobě hnědé šaty od módního návrháře Jacquemus a botky od Tabithy Simmons. Moc jí to slušelo, líbí se mi jemný makeup a rovné dlouhé vlasy ♥INTERVIEW: W Magazine 2018

24. října 2018 v 9:00 | ©DakotaJohnsonDaily |  Rozhovory
Konečně se na stánkách objevilo nové vydání magazínu W a tak tu mám v HQ scany a také photoshoot. Přiznám se, že mě tolik neoslovil, nelíbí se mi extravagantní móda a tady je jí až přespříliš :D Rozhodně nebude patřit mezi mé oblíbené. Přeložila jsem i rozhovor, který se věnuje filmu Suspiria a poslední otázka je o nadcházejícím projektu, který mě velmi zaujal :)

Magazine Scans » W Magazine 2018 [x9]
Photoshoots » W Magazine 2018 » [x10]

Tento film je...šílený. Nekoukám moc na horory. Co si na to vzít?
Dakota: Mám s tímto filmem velmi zvláštní vztah protože jsme ho natočili opravdu intenzivně. Všichni jsme se cítili divoce a vášnivě. Nyní ho konečně vidíme ve finální podobě a je to pocit úspěchu. Ale je to šílené! Je to bláznivý, bláznivý film, zcela zneklidňující a je úžasné, jak nepříjemně se u toho dokážete cítit. Kdybych neviděla spoustu hororů, tak si myslím, že je to úplně mimo.

Tvoje babička Tippi Hedren byla múzou Hitchcocka, takže máš hororové filmy v krvi.
Dakota: Jsem fanoušek hororů. Jsem velký fanoušek takových filmů a Luca vytváří opravdu složitu estetiku, ve které i ten nejmenší detail zapůsobí tak, že máte zvláštní pocit. Ale je to trošku odlišné od mé babičky a Hitchcocka, jejichž filmy byly psychologičtější. Suspiria je úplná psychománie.

Tvoje taneční scény jsou úžasné, musela ji tvrdě trénovat.
Dakota: Když jsem byla malá, tančila jsem balet. Přestala jsem, když mi bylo 14 let. Rok před natáčením jsem začala pomalu pracovat na svém těle a spolu s trenéry jsme se snažili pracovat tak, aby to vypadalo, že tancuji dlouho. Tak čtyři až pět měsíců před natáčením jsem se začala učit choreografii. V té době jsem natáčela Padesát odstínů, pak jsem trénovala ještě v Itálii se všemi tanečníky. Dívala jsem se hodně i na různá videa.

Tanec mi připadal velmi smyslný. Pracovala jsi na Padesáti odstínech, které ti usnadnil sexuální scény před kamerami.
Dakota: Tanec je sex pro Suzy, kterou tam hraju. Sex to zastupuje. Je s tím velmi spojená, prodá tomu svou duši. Je to takové agresivně sexuální. Narozdíl od Odstínů, tohle není sexy jako sexy. Neměla jsem pocit, že se tam tolik odhaluji.

Natáčeli jste v opuštěném hotelu v italských Alpách. Bylo to tak strašidelné, jak to vypadalo?
Dakota: Měla jsem noční můry, bláznivé noční můry. Nebylo to tak, že by to místo vypadalo, jako kdyby bylo prokleté. Ale nebylo snadné, tam natáčet. Bylo to chladné, tmavé a lidé se tam i párkrát zranili. Je tam spousta fyzické aktivity a nejen hraní. Natáčeli jsem celý den a pak trávili hodiny na tréninku v tomto chladném hotelu. Bolela mě hodně záda a dostala jsem se i do fáze, kdy jsem se nemohla ani hnout. Jeden tanečník si tam dokonce i během tanečního vystoupení zlomil nohu.

Doufám, že tím, že jsi byla obklopena hereckými esy jako je Tilda Swinton, Mia Goth, Ingrid Caven a další, zmírnili tento pocit úzkosti.
Dakota: Byla to fakt zábavná práce, s těmito lidmi. Ingrid Caven je opravdu umělecké dílo. Její příběhy byly velkou inspirací pro tento film.

Na jakých dalších projektech pracuješ?
Dakota: Vyvíjím svou produkční společnost. Teď, když mám konečně čas na to, abych dělala své věci, dala jsem určitou energii na vývoj různých projektů. Pracujeme na filmu, který se jmenuje Imbeciles. Příběh je založený na knize od Adama Cohena, který byl na seznamu bestselleru New York Times. Příběh se odehrává ve 20. letech, kdy probíhala sterilizace mentálně nekompetentních lidí. Mám ráda tyto projekty.

GALLERY: Bad Times at El Royale BTS & Still

24. října 2018 v 8:45 | ©DakotaJohnsonDaily |  Gallery: Bad Times at El Royale

Pár nových fotek z filmu Bad Times at El Royale. Černobílé fotky jsou z natáčení a také se v galerii můžete podívat na novou movie stillsku. Dakotě to v tomto filmu sluší a jsem na něj zvědavá :)

6rS47Atz