Interview for Gioia Magazine (August - Italy)

10. srpna 2018 v 22:10 | ©DakotaJohnsonDaily |  Rozhovory

Guadagnino říká, že nápad na film Suspiria dostal při natáčení A Bigger Splash.
Dakota: ,,Ano, přišel za mnou a zeptal se mě, jestli jsem někdy viděla Suspirii a jestli bych chtěla být Susie Bannion. Pak mi poslal odkaz a přesvědčil mě."

Nebylo to snadné natáčení....
Dakota: ,,Byla to opravdu bláznivá zkušenost, úplně něco jiného než předtím, stejně tak jako místa, kde jsme natáčeli byla extrémní. Chvíli jsme byli celkem izolovaní. Bylo to neskutečné a trošku úzkostlivé. Vnější prostředí zrcadlilo moji postavu; Luca je v tomto opravdu mistr. Umí vás dokonale dostat do citů hrané postavy."

Jak jste se připravovala na taneční scény?
Dakota: ,,Cvičila jsem čtyři měsíce před natáčením a pak mi pomohlo mnoho žen na natáčení a stejně tak kaskadérka. Nejsem profesionální tanečnice a jsou věci, které bych nikdy nedokázala. Je to pro tělo agresivní šok. Ale bylo super, pracovat s úzkým kolektivem žen."

Co vás fascinuje na Guadagnignovi?
Dakota: ,,Dokáže mě dostat do různých světů, kde se vždy něco nového naučím. Vím, že v něm mám plnou důvěru."

Jste také přátelé.
Dakota: ,,Je to fantastický člověk, opravdu tvůrčí umělec s mnoha myšlenkami a správným tlakem na nejlepší výsledek. Každý den mluví s herci a poslouchá je, sdílí názory a pocity a má obrovskou vášeň pro svou práci. Pro mě je to skvělý zdroj inspirace."

Cítíte nějakou spojitost s Anastasi Steele, hrdinkou Fifty Shades?
Dakota: ,,Zajímá mě, jak se veřejnost zajímá o Anu a Christiana. Samozřejmě, hraní Anastasie ze mě udělala herečku, kterou jsem teď. Takže jsem za tuto část své kariéry velmi vděčná. Jsem přesvědčená, že se něco nového dozvídám z každé své pracovní zkušenosti."

Vypadáte jako velmi sladká žena. Je to pravda?
Dakota: ,,Jsem velmi emocionální osoba a myslím si, že na tom není nic špatného. Je lepší něco cítit příliš, než neslyšet nic i když tím riskujete, že více trpíte. Jako herečka musím porovnávat různé emoce."

Necítila jste se v rozpacích při natáčení erotických scén?
Dakota: ,,Je pro mě těžší vystavit emoce než tělo. Snažím se být věrná charakteru."

Jak jste se jako herečka změnila?
Dakota: ,,Naučila jsem se chránit sama sebe, jsem více sebevědomá ve svých rozhodnutích a ve své práci. Teď, když si něco vyberu, neopustím od toho. Věřím ve svůj instinkt."

Dochází k feministické revoluci a to nejen v Hollywoodu, co si o tom myslíte?
Dakota: ,,Jsem velmi šťastná. Už byl čas! Jsem přesvědčena, že ženy mají právo cítit se skutečně svobodné a nezávislé bez strachu a následků."

image host image host image host


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama