Srpen 2018

GALLERY: Vanity Fair Photoshoot 2018

31. srpna 2018 v 10:05 | ©DakotaJohnsonDaily |  Photoshoots 2018

Brzy již začne propagace fimu Suspiria a tak se můžeme těšit na spoustu novinek. Hned tu mám jednu skvělou a tou je nový photoshoot pro italské vydání magazínu Vanity Fair, které se na stáncích objeví již v září. Zatím se objevily jen dvě fotky, takže doufám, že se brzy dočkáme dalších a pak ještě scany ale ty přidám až společně s přeloženým rozhovorem. Na fotkách můžeme vidět i Tildu Swinton a třeba Chloe Mortez. Dakota tam vypadá fantasticky ♥

yRkeYA8h LW2CeGeR

GALLERY: Shopping in Malibu

30. srpna 2018 v 8:55 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Tak konečně tu mám zase nějaké novinky. Dakotu zastihli paparazzi v Malibu. Byla nakupovat v ve Vintage Grocers. Nevím jestli před nákupem nebo až po nákupu ale ten den šla ke kamarádce na oslavu, takzvanou Baby shower, takže možná byla něco malého koupit. Objevila se jedna osobní fotka, kde jde vidět jen tak v pozadí. Tyhle oslavy musejí být fajn, no škoda že víc nejsou i u nás třeba. Dakota zvolila tělové tlko a černé kalhoty. Moc jí to slušelo :)


FifLn31J

VIDEO: Official Trailer for 'Suspiria'

24. srpna 2018 v 9:05 | ©DakotaJohnsonDaily |  Videa
Tak konečně tu máme oficiální trailer k filmu Suspiria. Teda musím říct, že to bude pěký psycho a nemůžu snad ani říct, jestli bych na to šla do kina, protože jsem v tomhle docela posera a když si to pustím doma, tak jedině za denního světla, nemám moc ráda ale zároveň mám hrozně ráda tyhle psychárny :D Každpádně jsem zvědavá na Dakoty výkon, který bude určitě skvělý a těším se na to a hlavně tam bude Tilda Swinton, která se do svých rolí umí vžít bravurně!!


GALLERY: Dakota Leaving Sunset Tower

23. srpna 2018 v 10:14 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Tak dneska ještě jedny fotky od paparazzi, kteří zastihli Dakotu když odcházela ze Sunset Towers v Los Angeles. Byla skvěle oblíknutá, až na ty boty, ty já fakt nemám ráda :D Ale jinak džíny, proužkovaná košile, klobouk, a sluneční brýle top ♥ Snad se tu brzy zase ukážu s nějakou novinkou :)GALLERY: Bad Times at El Royale New Poster

23. srpna 2018 v 10:05 | ©DakotaJohnsonDaily |  Gallery: Bad Times at El Royale

Dnes se objevil nový plakát k filmu Bad Times at El Royale. Na tento film se můžeme těšit 12. října, což už se dost blíží, za chvilku je už září a pak to začne, doufám, že bude hodně novinek! :) Mimo to by měla být také propagace filmu Suspiria.

WIMpHMWf

GALLERY: Dakota in Los Angeles

22. srpna 2018 v 17:35 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Tak dnes ještě jedny nové paparazzi fotky z 20. srpna. Dakota byla viděna v Los Angeles ve sportovním oblečení, takže si byla nejspíš zacvičit a pak si ještě zašla pro studenou kávu.To sportovní oblečení jí moc sluší :)GALLERY: New Poster for Suspiria

22. srpna 2018 v 8:25 | ©DakotaJohnsonDaily |  Gallery: Suspiria

Nový pakát k filmu Suspiria, na kterém je samotná Dakota a vypadá tu tak celkem nevinně, něžně bych řekla. Ještě jednou připomínám, že Dakota zde hraje Susie Bannion a na film se můžeme těšit na podzim, na který se opravdu těším!

qF6qzof4


GALLERY: Dakota with Chris in Santa Monica

21. srpna 2018 v 8:05 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Překvapivě se dnes objevily nové fotky, které jsou z 12. června, kdy si Dakota zašla se svým přítelem Chrisem na večeři v Santa Monice. Docela jsem koukala, že se objevily téměř po dvou měsících, myslela jsem původně že jsou aktuální. No kžadopádně mám ráda jejich společné fotky a jsem zvědavá, jestli se spolu objeví i na nějaké oficiální akci :) Dakota zvolila tentokrát zelenou mikinu, roztrhané džíny a černé kecky. Líbí se mi ten bobek..


GALLERY: Dakota Shopping in Los Angeles

20. srpna 2018 v 22:48 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Tak konečně tu mám po delší době nějakou novinku. Dakota byla viděna v Los Angeles, kdy byla nakoupit nějaké potraviny a květiny. Objevilo se pouze pět fotek a jsou docela nekvalitní ale i tak si můžeme všimnout, že měla černé kalhoty, vysoké boty a tílko s kšiltovkou. Docela jí obdivuju, že v teplém počasí vyjde v kozačkách ale vypadá jak kdyby šla od koní :DIntimissimi #InsideandOut

16. srpna 2018 v 18:23 | ©DakotaJohnsonDaily |  Commercial: Intimissimi
Intimissimi se spojila s Mariem Testinem, aby vyvinul svou celosvětovou kampaň #insideandout, která byla vydaná v září roku 2017. Pro vyjádření podstaty, osobnosti a síly úspěšných žen z různých oblastí a národností vyzvala italská značka silný tým, aby tomuto projektu dal život. Do popředí se dostala americká herečka Dakota Johnson, britka Ella Mills, která učí lidi jak se správně stravovat, srbská tenisová zhvězda Ana Ivanovic a ruská modelka Irina Shayk - již dlouholetá tvář této značky, která se právě vrátila zpět po porodu.

Intimissimi chce prezentovat ženy z reálného života namísto obvyklého stereotypu 'sexy a žádoucí'. Spodní prádlo se proto zde neukazuje jako v běžných kampaních. Místo toho chtějí ukázat již zmiňovanou sílu, ambice a integritu žen. Krása ženy je výrazem její vnitřní síly a její osobnost se odráží v jejím stylu. Kampaň je určena jako pocta ženskosti ve všech tvarech a velikostech a jejím cílem je ukázat, že pravá podprsenka dává každé ženě větší důvěru.