Červenec 2018

GALLERY: Out & About in New York

23. července 2018 v 8:20 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Dnes další tři sety z New Yorku, je to docela šichta, delší dobu nebyli novinky a teď pořád něco. Ještě by to chtělo víc času, aby tu ty fotky byly včas a ne s takovým zpožděním :D Už by to chtělo ale nějakou akci, nebo třeba nový photoshoot, aby to nebyly jen paparazzi fotky, ale tak aspoň něco :) Dakota ten den zvolila moc hezké modré šaty a ty její vlasy fakt miluju, myslím, že jsou nejdelší co kdy měla a asi teď nechci aby se nechala zase ostříhat :D Nejprve odcházela z hotelu Greenwich se Zeppelinem a pak byla na pochůzkách. Zajímalo by mě, kam mezi tím dala Zeppelina :D

GALLERY: Arriving/Leaving Hotel in New York

22. července 2018 v 9:03 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

A dnes ještě jedny fotky z New Yorku, kdy Dakota odcházela a pak se vracela do svého hotelu Greenwich. Tentokrát měla džíny, bílé krajkové tílko a moc hezké boty na klínku. Pro změnu neměla rozpuštěné vlasy ale sepnuté a vypadala fakt skvěle :)
GALLERY: Leaving Hotel in New York

22. července 2018 v 8:38 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Další fotky z New Yorku, kam si Dakota vzala i svého Zeppelina. Paparazzi je společně vyfotili při odchodu z hotelu Dakota měla černé kalhoty a černé tričko a opět tu červenou kabelku a mé neoblíbené černé boty :D Ten samý den ji ještě zastihli při nákupech v Love Adorne :)
GALLERY: Dakota in New York

21. července 2018 v 19:23 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Dakota je v New Yorku a to vždy znamená dávku paparazzi fotek, protože to jí jsou v patách ještě víc než obvykle a běžně se objevují fotky i několikrát denně, je toho docela dost tak jdu na to. 16. července byla zastižena na pochůzkách a měla na sobě černé legíny, tenisky a triko s dlouhým rukávem, které měla u pupíku svázané. Moc se mi k tomu sportovnímu outfitu nelíbí ta kabelka ale teď jí má skoro pořád. Téhož dne odcházela i z hotelu Greenwich, kdy měla barevnou sukni, černé tílko a krajkvou podprsenku.
GALLERY: Leaving Thibiant in Beverly Hills

13. července 2018 v 22:02 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

A konečně nejnovější fotky pocházejí 11. července, kdy Dakota odcházela z Thibiant v Beverly Hills, což jsou nějaké masáže a tak, takže si užívala relaxu. Na sebe zvolila jednoduché šedé tílko, džíny a černé boty, které se mi moc nelíbí ale Dakota je zrovna nosí docela často :D Jsem tu opět unešená z jejích dlouhých vlasů, které si sepnula skřipcem :)


GALLERY: At the Maison St-Germain Event

13. července 2018 v 21:32 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Stylistka Kate Young pořádala druhou výroční přehlídku Saint-German a to tentokrát v Malibu, kam zavítala i Dakota. Společně je můžeme vidět i na fotkách, kterých se objevila opravdu pomálu, ale aspoň něco. Dakota zvolila černý top s volánky, džíny do pasu a černé lodičky. Vzledem k tomu, že to není tolik formální akce tak se mi to líbí a co hlavně se mi na Dakotě líbí tak je to, že se extra moc nelíčí a vždy vypadá přirozeně ♥ K tomu se objevily i paparazzi fotky a to když na akci přijela a poté, když si téhož večera zašla do restaurace Nobu.

GALLERY: In Los Angeles

13. července 2018 v 21:10 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

V Los Angeles se Dakota objevila i 8. července. Nevím, kam měla přesně namířeno ale vzala si na sebe dlouhé černobílé šaty s pruhama a moc jí slušely. Hrozně se mi líbí ten její bujný ohon, jsem ráda, že má zase na nějaký čas dlouhý vlasy ale jsem zvědavá, kdy jí to přestane bavit a zase se ostříhá. Líbí se mi ale obojí. Jediný co se mi nelíbilo byla ta blond barva, podle mě hnědá jí sluší daleko víc a je i přirozenější :)GALLERY: At the Arclight with Melanie

13. července 2018 v 21:01 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Dakota se společně se svou mamkou Melanie objevily 7. července opět v Arclight Cinema v Los Angeles. Objevilo se pouze pár fotek a Dakota tam nění nějak extra vidět, ale můžeme si všimnout, že má černé tílko a černé široké pláťáky. Líbí se mi, jak k sobě s Melanii konstrastují, jedna oblečená v bílé a druhá v černé :DGALLERY: At the Arclight Cinema in Los Angeles

13. července 2018 v 20:52 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

Tak konečně už mám galerii hotovou a zbývá mi jen pár článků, ale to už přidám jednotlivě, ať se to tu trošku rozjede a můžu začít přidávat články a normálně novinky, to doplňování mě úplně nebaví a ještě když už novinky přibývají. Nevím, jak často tu budu protože mám ještě jeden hlavní blog o Chrisovi ale snad si najdu čas aspoň 2x-3x týdně :) Jelikož o chlapovi nejsou tolik novinky, tak tenhle blog jsem vzala na takovou tu nudu když není co dělat :) Tak, můžete se podívat na paparazzi fotky ze 6.7. kdy Dakota dorazila s přáteli do Arclight Cinema v Los Angeles. Fotky jsou bohužel v hrozné kvalitě, většina jich je rozmazných, ale tak aspoň něco se objevilo. Na sebe si vzala roztrhané džíny, kteé se mi líbí a obyčejné bílé tílko s obrázkem. Jako účes zvolila jen takový bobek ale líbí se mi tady :) Na cestě byla tak hodná a podepsala se i fanouškovi.


Paparazzi 2018 #6

13. července 2018 v 20:28 | ©DakotaJohnsonDaily |  Paparazzi 2018

LEAVING MECHE SALON IN BEVERLY HILLS


LEAVING EREWHON MARKET IN LOS ANGELES


IN LOS ANGELES