Září 2016

FIFTY SHADES DARKER: Oficiální trailer

13. září 2016 v 17:39 | ©DakotaJohnsonDaily |  Videa
Tak konečně je to tu! Kontrolovala jsem internet celý den :D No dali si pěkně na čas ale konečně je tu ♥ Včera jste mohli zahlédnout teaser a dnes už konečně skoro dvouminutový oficiální trailer. Mám takové tušení, že dvojka bude daleko lepší než jednička, i když mě se jednička také líbila ale podle traileru to vypadá daleko luxusněji :)) Dakota a Jamie vypadají vážně božsky a už se nemůžu dočkat února, kdy to bude v kinech ♥ Určitě mi napiště svůj názor, jsem zvědavá :)FIFTY SHADES DARKER: Plakát + Teaser

12. září 2016 v 19:11 | ©DakotaJohnsonDaily |  Videa
Tak konečně se nám objevilo něco k novému filmy Fifty Shades Darker. Už se těším, až zase vše začne, ještě si sice počkáme ale už aspoň z téhle maličkosti jsem úplně nadšená ♥ Objevil se totiž první oficiální propagační plakát a také teaser k filmu, ukázka je sice opravdu krátká, ale i tak jsem napnutá jak kšandy a těším se na celý trailer, na který se můžeme těšit ZÍTRA, takže určitě sledujte blog. Tady jdou vidět chviličku, Dakota tam však vypadá naprosto úžasně a strašně moc jí to sluší ♥ Propagační plakát je taky povedený, ta maska vypadá skvěle :))
GALERIE: Paparazzi

12. září 2016 v 19:05 | ©DakotaJohnsonDaily |  • Galerie

Zdravím, omlouvám se, že jsem se neozvala delší dobu ale měla jsem v opravně notebook. Po třech dnech mi ho vrátili ale vlastně nic neopravili, tak jsem ho tam vracela no a samozřejmě mají na vše dost času :/ Takže se ještě jednou omlouvám, naštěstí moc novinek se neobjevilo, ale přece jen se máte na co těšit :)

Dakota byla třikrát zastižena, z toho dvakrát v New Yorku a jednou na nákupech v Soho. Na prvních paparazzi fotkách jí můžeme vidět v černých kalhotech a košili, tuhle kombinaci mám moc ráda a vypadala v tom skvěle. Líbí se mi i ten baťůžek, který k tomu zvolila :) Druhé album pochází již ze zmiňovaných nákupů v Soho, kde byla s kamarádkou. Tentokrát zvolila delší černé šaty, které se mi líbí ale nejsem úplně příznivce typu bot, které si na sebe obula. Za to se mi moc líbí ten bobek a slunko brýle. Poslední fotky jsou z New Yorku a Dakota si tentokrát vzala kratší černé šaty, ve kterých vypadá úžasně, je to jednoduché ale na ní se mi to hrozně líbí ♥ Určitě se na nějaké fotky podívejte :)


|| GALERIE: V New Yorku - 9.9.