ROZHOVOR: Version Femina Magazín

9. prosince 2015 v 16:12 | ©DakotaJohnsonDaily |  Rozhovory
Dakota se objevila v prosincovém vydání švycarského časopisu Version Femina. V galerii se můžete podívat na scany, kde vybrali moc hezké fotky z letošního filmového festivalu. Také jsem pro vás přeložila článek a rozhovor z časopisu. Dozvíte se například jaké bylo Dakoty dětství a dospívání, o tom kde se vidí za pár let a třeba se dočtete i to, jestli chce Dakota děti nebo ne :)


zdroj: dakotajohnsonlife.blogspot.com
,,Buďmě upřímní. Vyrostla jsem mezi lidmi, kteří byli absolutně normální." Dakota Johnson, 26 let během rozhovoru dostala několikrát záchvat smíchu. ,,Nechtěla jsem se narodit v Hollywoodu ale strávila jsem tu většinu svého času, když jsem byla teenager. Vždy tu byl dav umělců všech žánrů kteří mě obklopovaly. Slavní nebo ne, vždy byli nepředvídatelní."

Historie rodičů Dakoty je jako z nějakého filmu, kde probíhají samé zvraty. 22letý Don Johnson se setká s o osm let mladší Melanie Griffth. Bylo to láska na první pohled. Brali se když bylo Melanie 18 let, později se v roce 1976 rozvedli. Uplynulo deset let, znovu se vzali a herečka otěhotněla.

Dostala Dakota od svých rodičů nějaké lekce, co se týče milostného života? ,,Myslím, že takhle by to nemělo být!" Říká věčně romantická a optimistická Dakota. ,,Věřím, že jednoho dne potkám velkou lásku svého života, která bude trvat celý můj život ale občas jsem cynická a říkám si, že nemám šanci najít velkou lásku."

,,I přes to všechno si však uvědomuji, že jsem měla normální dětství." Později byla svědkem toho, jak se otec zamiloval do Patti D'Arbanville a pozděj do Barbary Streisand. Matka se zamilovala do svého filmového partnera Antonia Banderase. Dakota získala poté spoustu sester a bratrů.Daleko od Hollywoodu od vznešené domény miliardářů, v srdci skal Američanů, právě tam strávila Dakota dva roky. V Aspenu, v elegantní lyžařské oblasti trávila ve veřejné škole. ,,To byly moje nejkrásnější okamžiky mládí. Také jsem žila na ranči svého otce v Coloradu. Život byl jednouduchý, klidný a můj táta mě naučil spoustu super věcí. Když mi bylo devět, uměla jsem střílet z pušky, jezdit na koni a na motorce. Byl to jako sen." Dospívání bylo naopak už složitější. ,,V 15 se moji rodiče rozhodli, že mě pošlou do katolické internátní školy pro dívky. Tuto zkušenost jsem nenáviděla už od začátku." Dakota se také musela vypořádat se žárlivostí a výsměchu od svých kamarádů. ,,V 16ti letech jsem se začala objevovat v časopisech a začalo se o mě mluvit. Psali se různé historky protože jsem byla dcerou známé osobnosti. Bylo to odporné a nemohla jsem proti útokům nijak reagovat. Byla jsem bezmocná."

V roce 2006 se objevila na Zlatých Glóbech a byla to pro všechny skutečná událost před stovkami milionů diváků. Její kariéra byla zahájena módními fotografiemi a malými televizními rolemi. ,,Moje matka i babička jsou opravdu silné ženy a ve své kariéře měly také sexy role. Když jsem přijala roli ve Fifty Shades of Grey, povzbuzovali mě. Cítila jsem se naprosto v pohodě se svou nahotou."

V roce 2016 se vrátí se svým partnerem Jamiem Dornanem na velké obrazovky ve druhém díle Fifty Shades Darker. ,,Těším se na další zážitky, které budou spojeny s oběma filmy."

A jak si představuje svou budoucnost? ,,Pokud mluvíme o příštím roku, vidím sama sebe jak žiju v New Yorku. Pokud mluvíme o 15t až 20 lety tak si sama sebe představuji v chatě daleko od Hollywoodu, buď na ranči nebo v horách." A co děti? ,,Samozřejmě ale předtím, než budu mít děti, tak musím najít nějakého otce! Ale na děti zatím nespěchám."

V kině však ztělesňuje matku 6tiletého chlapce a to ve filmu Black Mass, kde hraje po boku Johnnyho Deppa v životopisném filmu o Whitey Bulgerovi, jednoho z největšího zločince v Americe.
Otázky & Odpovědi

Moje oblíbená hračka
,,Bambi! Měla jsem i plyšáka byla jsem tím úplně fascinovaná."

Věta která mě rozčiluje
,,Narovnej se a vystrč prsa!" (smích)

Vůně detství
,,Trávník na zahradě, když byl čerstvě posečený. Zahradník přcházel každý týden aby se staral o majetek mých rodičů a milovala jsem vůni trávy, když ráno proklouzla do mého pokoje."


Moje oblíbená sladkost
,,Toblerone. Jako dítě jsem milovala čokoládu a i dnes je to můj malý hřích."

Nenáviděná zelenina
,,Chřest. Nemám ráda ten zápach."

Moje první láska
,,Byli jsme malé děti a byl to kluk jménem Jackson. Bylo to poprvé co jsem si myslela, že jsem zamilovaná. Byla jsem příliš mladá, abych pochopila, co to opravdu znamená."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lena Lena | Web | 12. prosince 2015 v 9:04 | Reagovat

jééj tento rozhovor je naozaj krásny :-)
Vôbec som netušila, že Dakota má rada ranče a že by tam v budúcnosti rada žila. Je krásne, že sa vôňu detstva povedala práve trávnik.:D :-D A tiež pevne verím, že Dakota nájde tu svoju pravú lásku a vôbec si nemyslím, že by nemala na to šancu. :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama